#

Uitslagen

World Division

Participant City/Country Points Reward Ranking
Fanfarenzug Dresden Dresden - DE 79,00 SILVER 8
Participant City/Country Points Reward Ranking
Juliana Drum & Bugle Corps Middelburg - NL 81,04 GOLD 4
Van Limburg Stirum Band Wezep - NL 83,17 GOLD 1
Christelijke Muziek- en Showband Juliana Amersfoort - NL 80,04 GOLD 6
Participant City/Country Points Reward Ranking
Indonesia Drum Corps Jakarta - ID 79,25 SILVER 7
Showband Sternse Slotlanders Franeker - NL 82,17 GOLD 2
Spielmannszug Rödemis Husum - DE 81,50 GOLD 3
Show- & Marchingband MVB Maastricht - NL 80,71 GOLD 5
Participant City/Country Points Reward Ranking
Showband IRENE Ede - NL 86,79 GOLD
Kamper Trompetter Korps Kampen - NL 85,06 GOLD
Chien Kuo High School Marching Band Taipei City – TW 89,50 GOLD
Bicycle Showband Crescendo Opende - NL 79,42 SILVER
Participant City/Country Points Reward
Red Deer Royals Marching Show Band Red Deer - CA 80,83 GOLD
Fanfarenzug Neustrelitz Neutstrelitz - DE 78,13 SILVER
Drumfanfare Exempel Empel - NL 88,38 GOLD
Nishihara High School Marching Band Nishihara - JP 95,08 GOLD with distinction
Participant City/Country Points Reward
Showband Takostu Stiens - NL 87,88 GOLD
Drum- en Showfanfare Advendo Sneek - NL 89,13 GOLD
Jubal Drum & Bugle Corps Dordrecht - NL 85,75 GOLD
Rijnmondband Schiedam - NL 93,86 GOLD with distinction
Show Marching and Concertband Flora Band Rijnsburg - NL 91,04 GOLD with distinction
Christelijke Muziekvereniging Door Vriendschap Sterk Katwijk - NL 90,58 GOLD with distinction
Participant City/Country Points Reward
Showband Marum Marum - NL 81,33 GOLD
Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. Strausberg - DE 82,04 GOLD
Pasveerkorps Leeuwarden - NL 96,08 GOLD with distinction
Musikcorps der Freiwilligen Feuerwehr Grossen-Linden Linden - DE 81,08 GOLD
Spielmannszug Oberlichtenau e.V. Pulsnitz - DE 76,46 SILVER
Calgary Stampede Showband Calgary - CA 90,04 GOLD with distinction
SG Fanfarenzug Potsdam e.V. Potsdam - DE 83,23 GOLD
Show- and Marchingband Kunst en Genoegen Leiden - NL 93,21 GOLD with distinction
Drum- en Showband Adest Musica Sassenheim - NL 95,42 GOLD with distinction
Participant City/Country Points Reward Ranking
Pasveerkorps Leeuwarden - NL 96,08 GOLD with distinction 1
Drum- en Showband Adest Musica Sassenheim - NL 95,42 GOLD with distinction 2
Nishihara High School Marching Band Nishihara - JP 95,08 GOLD with distinction 3
Rijnmondband Schiedam - NL 93,86 GOLD with distinction 4
Show- and Marchingband Kunst en Genoegen Leiden - NL 93,21 GOLD with distinction 5
Show Marching and Concertband Flora Band Rijnsburg - NL 91,04 GOLD with distinction 6
Christelijke Muziekvereniging Door Vriendschap Sterk Katwijk - NL 90,58 GOLD with distinction 7
Calgary Stampede Showband Calgary - CA 90,04 GOLD with distinction 8
Chien Kuo High School Marching Band Taipei City – CT 89,50 GOLD 9
Drum- en Showfanfare Advendo Sneek - NL 89,13 GOLD 10
Drumfanfare Exempel Empel - NL 88,38 GOLD 11
Showband Takostu Stiens - NL 87,88 GOLD 12
Showband IRENE Ede - NL 86,79 GOLD 13
Jubal Drum & Bugle Corps Dordrecht - NL 85,75 GOLD 14
Kamper Trompetter Korps Kampen - NL 85,06 GOLD 15
SG Fanfarenzug Potsdam e.V. Potsdam - DE 83,23 GOLD 16
Van Limburg Stirum Band Wezep - NL 83,17 GOLD 17
Showband Sternse Slotlanders Franeker - NL 82,17 GOLD 18
Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. Strausberg - DE 82,04 GOLD 19
Spielmannszug Rödemis Husum - DE 81,50 GOLD 20
Showband Marum Marum - NL 81,33 GOLD 21
Musikcorps der Freiwilligen Feuerwehr Grossen-Linden Linden - DE 81,08 GOLD 22
Juliana Drum & Bugle Corps Middelburg - NL 81,04 GOLD 23
Red Deer Royals Marching Show Band Red Deer - CA 80,83 GOLD 24
Show- & Marchingband MVB Maastricht - NL 80,71 GOLD 25
Christelijke Muziek- en Showband Juliana Amersfoort - NL 80,04 GOLD 26
Bicycle Showband Crescendo Opende - NL 79,42 SILVER 27
Indonesia Drum Corps Jakarta - ID 79,25 SILVER 28
Fanfarenzug Dresden Dresden - DE 79,00 SILVER 29
Fanfarenzug Neustrelitz Neutstrelitz - DE 78,13 SILVER 30
Spielmannszug Oberlichtenau e.V. Pulsnitz - DE 76,46 SILVER 31

First Division

Participant City/Country Points Reward Ranking
Excelsior Renkum Renkum - NL 80,67 GOLD 2
North Frisian Percussion Corps Dokkum - NL 71,00 SILVER 4
Drumfanfare Laurentius Voorschoten - NL 83,58 GOLD 1
Spielmannszug Hattstedt e.V. Hattstedt - DE 71,17 SILVER 5
Participant City/Country Points Reward Ranking
Showband ViJoS Bussum - NL 69,08 BRONZE 9
Jong Kamper Trompetter Korps Kampen - NL 72,04 SILVER 3
Participant City/Country Points Reward Ranking
Marching Band Gita Bahana Nusantara Jakarta - ID 68,42 BRONZE 10
Showband RSF Saint Fulgent - FR 70,75 SILVER 7
Showband Noordenveld Roden - NL 71,17 SILVER 5
Showkorps O&V Nuenen Nuenen - NL 70,00 SILVER 8
Participant City/Country Points Reward Ranking
Orkiestra Grandioso Radom Radom - PL 71,01 SILVER
Clondalkin Youth Band Dublin - IE 73,17 SILVER
The Jinfan Marching Band of Beijing Affiliated Elementary School of Chaoyang Beijing - CN 64,79 BRONZE
Participant City/Country Points Reward
Showkorps "D.I.N.D.U.A. - Oldekerk" Oldekerk - NL 77,38 SILVER
Show- en Marchingband Jubal Zwolle Zwolle - NL 77,71 SILVER
Drum- en Showfanfare Jong Advendo Sneek - NL 92,75 GOLD with distinction
Participant City/Country Points Reward
Jachthoornkorps Showband Urk Urk - NL 87,25 GOLD
Participant City/Country Points Reward
La Banda Musical Femenina de Marcha Colegio Clemencia de Caycedo Bogota - CO 63,00 BRONZE
Participant City/Country Points Reward Ranking
Drum- en Showfanfare Jong Advendo Sneek - NL 92,75 GOLD with distinction 1
Jachthoornkorps Showband Urk Urk - NL 87,25 GOLD 2
Show en Drumfanfare "Oranje" IJsselmuiden - NL 84,25 GOLD 3
Drumfanfare Laurentius Voorschoten - NL 83,58 GOLD 4
Excelsior Renkum Renkum - NL 80,00 GOLD 5
Show- en Marchingband Jubal Zwolle Zwolle - NL 77,71 SILVER 6
Showkorps "D.I.N.D.U.A. - Oldekerk" Oldekerk - NL 77,38 SILVER 7
Clondalkin Youth Band Dublin - IE 73,17 SILVER 8
Jong Kamper Trompetter Korps Kampen - NL 72,04 SILVER 9
North Frisian Percussion Corps Dokkum - NL 71,67 SILVER 10
Showband Noordenveld Roden - NL 71,17 SILVER 11
Spielmannszug Hattstedt e.V. Hattstedt - DE 71,17 SILVER 12
Orkiestra Grandioso Radom Radom - PL 71,01 SILVER 13
Showband RSF Saint Fulgent - FR 70,75 SILVER 14
Showkorps O&V Nuenen Nuenen - NL 70,00 SILVER 15
Showband ViJoS Bussum - NL 69,08 BRONZE 16
Marching Band Gita Bahana Nusantara Jakarta - ID 68,42 BRONZE 17
The Jinfan Marching Band of Beijing Affiliated Elementary School of Chaoyang Beijing - CN 64,79 BRONZE 18
La Banda Musical Femenina de Marcha Colegio Clemencia de Caycedo Bogota - CO 63,00 BRONZE 19

Recaps

Klik hier voor de rechtstreekse link naar de meest recente versie van de recaps.