#

Uitslagen

World Division

Participant City/Country Points Reward Ranking
Drumfanfare Laurentius Voorschoten - NL 78,25 SILVER 16
Drumfanfare Michaël Nijmegen - NL 75,75 SILVER 18
Fanfarenzug Dresden Dresden - DE 86,50 GOLD 5 DAGPRIJS
Fanfaren- und Spielsmannszug Altenstadt e.V. Altenstadt - DE 70,75 SILVER 23
Drumband van Muziekvereniging Wilhelmina Numansdorp - NL 73,25 SILVER 21
Strømsgodset Musikkorps Drammen - NO 74,13 SILVER 19
Drumband Muziekvereniging OBK Bennekom Bennekom - NL 67,00 BRONZE 24
Slagwerkgroep Muziekvereniging "St. Jeanne d'Arc" Noordwijkerhout - NL 85,13 GOLD 6
Da Capo Lisse Lisse - NL 80,63 GOLD 13
Tamboer en Trompetterkorps Euroband Rotterdam - NL 83,78 GOLD 8
Participant City/Country Points Reward Ranking
Van Limburg Stirum Band Wezep - NL 88,00 GOLD 4 DAGPRIJS
Christelijke Muziek- en Showband Juliana Amersfoort - NL 84,63 GOLD 7
Christelijk Fanfarekorps Irene Hasselt - NL 80,80 GOLD 12
Marching Band Gita Bahana Nusantara Jakarta - ID 60,00 BRONZE 26
Drumfanfare ORANJE Minnertsga - NL 73,38 SILVER 20
Percussiegroep Ridderster Ridderkerk - NL 78,70 SILVER 15
Muziekvereniging Harmonie Slikkerveer Ridderkerk - NL 72,63 SILVER 22
Indonesia Drum Corps Jakarta - ID 60,50 BRONZE 25
Tamboerkorps St. Cecilia Zegge Zegge - NL 81,70 GOLD 10
Participant City/Country Points Reward Ranking
Show- & Marchingband MVB Maastricht - NL 88,20 GOLD 3
Spielmannszug Rödemis Husum - DE 88,65 GOLD 2
Showkorps Wilhelmina Sleeuwijk - NL 81,25 GOLD 11
Trommelgroep West-Nederland Leiden - NL 94,25 GOLD with distinction 1 DAGPRIJS
Drumband van de Kon. Schutterij Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille - BE 83,08 GOLD 9
Drumband Muziekvereniging Concordia Overdinkel Overdinkel - NL 80,35 GOLD 14
RK Muziekvereniging St. Cecilia Voorhout Voorhout - NL 76,78 SILVER 17
Participant City/Country Points Reward Ranking
Show en Drumfanfare "Oranje" IJsselmuiden - NL 82,45 GOLD
Showkorps Excelsior Delft Delft - NL 78,75 SILVER
Fanfarenzug Neustrelitz Neutstrelitz - DE 82,18 GOLD
Drumband Hasselts Fanfare Hasselt - NL 74,10 SILVER
Koninklijke Muziekvereniging St. Caecilia Saasveld Saasveld - NL 77,58 SILVER
Drumband van de Koninklijke Fanfare Sint Cecilia Kanne vzw Kanne - BE 80,58 GOLD
Nishihara High School Marching Band Nishihara - JP 72,50 SILVER
Participant City/Country Points Reward
Drumfanfare Exempel Empel - NL 88,38 GOLD
March & Showband Rheden Rheden - NL 78,28 SILVER
Jachthoorn & Trompetterkorps Edelweiss Heerlen - NL 91,13 GOLD with distinction
Benjama Band Muang Chanthaburi - TH 70,08 SILVER
Koninklijke Harmonie Sainte Cécile Trommel- en Klaroenkorps Eijsden - NL 90,02 GOLD with distinction
Participant City/Country Points Reward Ranking
Trommelgroep West-Nederland Leiden - NL 94,25 GOLD with distinction 1
Jachthoorn & Trompetterkorps Edelweiss Heerlen - NL 91,13 GOLD with distinction 2
Koninklijke Harmonie Sainte Cécile Trommel- en Klaroenkorps Eijsden - NL 90,02 GOLD with distinction 3
Spielmannszug Rödemis Husum - DE 88,65 GOLD 4
Drumfanfare Exempel Empel - NL 88,38 GOLD 5
Show- & Marchingband MVB Maastricht - NL 88,20 GOLD 6
Van Limburg Stirum Band Wezep - NL 88,00 GOLD 7
Fanfarenzug Dresden Dresden - DE 86,50 GOLD 8
Slagwerkgroep Muziekvereniging "St. Jeanne d'Arc" Noordwijkerhout - NL 85,13 GOLD 9
Christelijke Muziek- en Showband Juliana Amersfoort - NL 84,63 GOLD 10
Tamboer en Trompetterkorps Euroband Rotterdam - NL 83,78 GOLD 11
Drumband van de Kon. Schutterij Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille - BE 83,08 GOLD 12
Show en Drumfanfare "Oranje" IJsselmuiden - NL 82,45 GOLD 13
Fanfarenzug Neustrelitz Neutstrelitz - DE 82,18 GOLD 14
Tamboerkorps St. Cecilia Zegge Zegge - NL 81,70 GOLD 15
Showkorps Wilhelmina Sleeuwijk - NL 81,25 GOLD 16
Christelijk Fanfarekorps Irene Hasselt - NL 80,80 GOLD 17
Da Capo Lisse Lisse - NL 80,63 GOLD 18
Drumband van de Koninklijke Fanfare Sint Cecilia Kanne vzw Kanne - BE 80,58 GOLD 19
Drumband Muziekvereniging Concordia Overdinkel Overdinkel - NL 80,35 GOLD 20
Showkorps Excelsior Delft Delft - NL 78,75 SILVER 21
Percussiegroep Ridderster Ridderkerk - NL 78,70 SILVER 22
March & Showband Rheden Rheden - NL 78,28 SILVER 23
Drumfanfare Laurentius Voorschoten - NL 78,25 SILVER 24
Koninklijke Muziekvereniging St. Caecilia Saasveld Saasveld - NL 77,58 SILVER 25
RK Muziekvereniging St. Cecilia Voorhout Voorhout - NL 76,78 SILVER 26
Drumfanfare Michaël Nijmegen - NL 75,75 SILVER 27
Strømsgodset Musikkorps Drammen - NO 74,13 SILVER 28
Drumband Hasselts Fanfare Hasselt - NL 74,10 SILVER 29
Drumfanfare ORANJE Minnertsga - NL 73,38 SILVER 30
Drumband van Muziekvereniging Wilhelmina Numansdorp - NL 73,25 SILVER 31
Muziekvereniging Harmonie Slikkerveer Ridderkerk - NL 72,63 SILVER 32
Nishihara High School Marching Band Nishihara - JP 72,50 SILVER 33
Fanfaren- und Spielsmannszug Altenstadt e.V. Altenstadt - DE 70,75 SILVER 34
Benjama Band Muang Chanthaburi - TH 70,08 SILVER 35
Drumband Muziekvereniging OBK Bennekom Bennekom - NL 67,00 BRONZE 36
Indonesia Drum Corps Jakarta - ID 60,50 BRONZE 37
Marching Band Gita Bahana Nusantara Jakarta - ID 60,00 BRONZE 38

First Division

Participant City/Country Points Reward
Spielmannszug Hattstedt e.V. Hattstedt - DE 86,25 GOLD
Participant City/Country Points Reward Ranking
Show and Marchingband JUBAL Vechtdal Dedemsvaart - NL 77,25 SILVER 4
El Fuerte Koksijde - BE 85,90 GOLD 2
Participant City/Country Points Reward Ranking
Drumband Harmonie St. Gertrudis Wijlre - NL 82,50 GOLD 3
Participant City/Country Points Reward
Jachthoorn en Trompetterkorps Sint Willibrordus Meijel - NL 80,00 GOLD
Hertfordshire Showband Potters Bar - UK 76,40 SILVER
Participant City/Country Points Reward Ranking
Spielmannszug Hattstedt e.V. Hattstedt - DE 86,25 GOLD 1
El Fuerte Koksijde - BE 85,90 GOLD 2
Drumband Harmonie St. Gertrudis Wijlre - NL 82,50 GOLD 3
Jachthoorn en Trompetterkorps Sint Willibrordus Meijel - NL 80,00 GOLD 4
Show and Marchingband JUBAL Vechtdal Dedemsvaart - NL 77,25 SILVER 5
Hertfordshire Showband Potters Bar - UK 76,40 SILVER 6

Recaps

Klik hier voor de rechtstreekse link naar de meest recente versie van de recaps.